Katarzyna

kosmetolog

Kasia jest magistrem kosmetologii, a do swojej pracy podchodzi z prawdziwą pasją.
Specjalizuje się w mezoterapii igłowej, mikroigłowej, lipolizie iniekcyjnej oraz terapiach łączonych z kwasami.Warto wspomnieć, że ukończyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji. Brwi to jej konik – z całą pewnością wyjdziesz zadowolona z usługi henny!
Co jeszcze – EPILACJA!
Depilacja laserowa to dziedzina, w której Kasia czuje się jak ryba w wodzie. Dziesiątki odbytych kursów i szkoleń, pozwoliły zdobyć ogromną wiedzę i poznać tajniki branży kosmetologicznej. Jej kompetencje i zaangażowanie widać od samego progu, dlatego możesz być spokojna, że Kasia zadba o Ciebie kompleksowo, a Ty wyjdziesz z gabinetu zrelaksowana i odprężona.
Prywatnie Kasia, to pełnoetatowa kocia mama. Lubi spędzać wieczory przy dobrym filmie, a w wolnym czasie upiec jakieś pyszne słodkości – beza to jej specjalność!

Anastazja

stylistka paznokci

Anastazja od 11 lat zajmuje się stylizacją paznokci. Z pewnością lubi swoją pracę, o czym świadczą jej stylizacje – zawsze dopracowane w stu procentach. Jest bardzo precyzyjna i cierpliwa. Uwielbia kontakt z Klientem, ponieważ jest niezwykle towarzyska i pozytywnie nastawiona do życia. Niewątpliwie bardzo dba o czystość i sterylizację narzędzi, którymi pracuje, dlatego nawet najbardziej wymagający Klient czuje się u niej bezpiecznie i komfortowo. Anastazja jest prawdziwą duszą towarzystwa, świetny humor nigdy jej nie opuszcza. Prywatnie bardzo lubi dbać o sylwetkę i zdrowo gotować. Nie można nie wspomnieć o jej zamiłowaniu do mody i śpiewu!

 

 

Wioletta

stylistka fryzur

W zawodzie pracuje ponad 20 lat, z czego aż 16 w Centrum Urody Róża. Wioletta od samego początku rozkwita i rozwija się razem z Różą. Przez te wszystkie lata przeszła wiele szkoleń, dlatego nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Każdy Klient wychodzi od niej z ogromnym uśmiechem. Jest to zasługą wielkiej staranności i dokładności w wykonywaniu każdej usługi. Indywidualne podejście oraz ciągły optymizm, to jej cechy rozpoznawcze. Prywatnie Wiola jest szczęśliwą mamą i ogromną fanką gotowania. W wolnych chwilach uwielbia relaksować się w ogrodzie, ponieważ kwiaty i ich pielęgnacja, to zdecydowanie jedno z jej ulubionych zajęć.

Natalia

stylistka fryzur

Natalia pracuje jako stylistka fryzur już 12 lat. Najbardziej lubi kolory, krótkie damskie cięcia i diametralne metamorfozy. Problematyczna koloryzacja? Dla niej to żaden problem, a jedynie mobilizujące wyzwanie. Ceni sobie pracę zespołową. Uczestniczy w wielu pokazach i szkoleniach, dlatego aktualne trendy nie są jej obce. Prywatnie lubi spotykać się z przyjaciółmi, a każdą wolną chwilę spędza z ukochaną córką. Podróżuje i poznaje nowe kultury, dzięki czemu jest otwarta na nowe doświadczenia. Jak sama mówi: jej praca to jej największa pasja, dlatego chętnie podejmie się nawet najbardziej szalonych koloryzacji i stylizacji.

Anna

stylistka paznokci i rzęs

Ania, to nasza artystka przez duże A. Stylizacją paznokci i rzęs zajmuje się już ponad 4 lata. Jest artystyczną perfekcjonistką. Artystką, ponieważ spełni nawet najbardziej zwariowane pomysły Klientek, jeżeli chodzi o stylizację paznokci. Perfekcjonistką, bo każda z jej prac to małe dzieło sztuki, które zachwycają właścicielki paznokci, jak i wszystkich dookoła. Niezwykle ciepła i zawsze uśmiechnięta. W stylizacji paznokci nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, od geometrycznych wzorów, które wymagają niezwykłej precyzji po przepiękne, artystyczne motywy. Oczywiście paznokcie, to nie wszystko. Ania zajmuje się również stylizacją rzęs. Prywatnie entuzjastka szeroko pojętej sztuki oraz gry na gitarze.