Angelika

stylistka paznokci

Stylistka paznokci – pasjonatka.  Cechują ją precyzyjność, dokładność a przy tym  szybkość w działaniu.

Uśmiech nie znika z jej twarzy co w połączeniu z profesjonalnie wykonanym zabiegiem daje gwarancję satysfakcji dla każdego z klientów.

:

Anastazja

stylistka paznokci

Anastazja już 7 lat zajmuje się stylizacją paznokci. Jej atuty to dokładność i cierpliwość. Dbałość o czystość i sterylność narzędzi, którymi pracuje pozwala czuć się bezpiecznie nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Małgorzata

kosmetolog

Posiada 23-letnie doświadczenie w pracy, w dziedzinie kosmetologii oraz wizażu. Jest osobą o szerokich zainteresowaniach, zaangażowaną oraz ciągle poszerzającą swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz projektach.  Jak sama o sobie mówi „promuje ideę kosmetyki pozytywnej”, dlatego też udziela się charytatywnie oraz wykonuje prace społeczne wykorzystując zdobyte oświadczenie do pomocy osobom, które ze względu na stan zdrowia potrzebują pomocy w pielęgnacji. Małgosia przez lata współpracowała z wieloma stacjami telewizyjnymi (m. in. Polsat, TVP2, TVP Biznes) oraz agencjami reklamowymi, gdzie zajmowała się wizażem; zredagowała również wiele porad i artykułów o tematyce kosmetyczno-pielęgnacyjnej. Prywatnie Małgorzata jest szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych dziewczyn.

Wioletta

stylistka fryzur

W zawodzie pracuje ponad 18 lat. Przez te wszystkie lata przeszła wiele szkoleń. Każda klientka wychodzi od niej z ogromnym uśmiechem, co jest zasługą wielkiej staranności i dokładności w wykonywaniu każdej usługi oraz indywidualnego podejścia do każdej „głowy”.  Prywatnie Wiola jest szczęśliwą mamą i żoną.