Angelika

stylistka paznokci

Stylistka paznokci – pasjonatka.  Cechują ją precyzyjność, dokładność a przy tym  szybkość w działaniu.

Uśmiech nie znika z jej twarzy co w połączeniu z profesjonalnie wykonanym zabiegiem daje gwarancję satysfakcji dla każdego z klientów.

:

Anastazja

stylistka paznokci

Anastazja już 7 lat zajmuje się stylizacją paznokci. Jej atuty to dokładność i cierpliwość. Dbałość o czystość i sterylność narzędzi, którymi pracuje pozwala czuć się bezpiecznie nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Małgorzata

kosmetolog

Posiada 23-letnie doświadczenie w pracy, w dziedzinie kosmetologii oraz wizażu. Jest osobą o szerokich zainteresowaniach, zaangażowaną oraz ciągle poszerzającą swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz projektach.  Jak sama o sobie mówi „promuje ideę kosmetyki pozytywnej”, dlatego też udziela się charytatywnie oraz wykonuje prace społeczne wykorzystując zdobyte oświadczenie do pomocy osobom, które ze względu na stan zdrowia potrzebują pomocy w pielęgnacji. Małgosia przez lata współpracowała z wieloma stacjami telewizyjnymi (m. in. Polsat, TVP2, TVP Biznes) oraz agencjami reklamowymi, gdzie zajmowała się wizażem; zredagowała również wiele porad i artykułów o tematyce kosmetyczno-pielęgnacyjnej. Prywatnie Małgorzata jest szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych dziewczyn.

Wioletta

stylistka fryzur

W zawodzie pracuje ponad 18 lat. Przez te wszystkie lata przeszła wiele szkoleń. Każda klientka wychodzi od niej z ogromnym uśmiechem, co jest zasługą wielkiej staranności i dokładności w wykonywaniu każdej usługi oraz indywidualnego podejścia do każdej „głowy”.  Prywatnie Wiola jest szczęśliwą mamą i żoną.

Joanna

stylistka fryzur

Joanna od ponad 18 lat zajmuje się fryzjerstwem. Jak sama mówi „lubi patrzeć na włosy” . Zaletami Asi są precyzja i cierpliwość, dlatego też spod jej ręki wychodzą idealne strzyżenia męskie, dopracowane fryzury damskie oraz piękne koloryzacje. Lata pracy to też ogromna ilość szkoleń (z marką Keune jest związana już od kilku lat).
W przypadku Asi pasja przerodziła się w sposób na życie- własny salon, ale rola mamy była ważniejsza 🙂 -prywatnie jest szczęśliwą mamą nieposkromionej Wiktorii.