KEUNE YOU – Nowość z serii Care

Pielęgnacja włosów może być dopasowana do Twoich potrzeb! Keune You to luksusowa seria szamponu i odżywki, dostosowanych do indywidualnych cech i problemów włosów.

Ponad 100 różnych kombinacji pozwala stylistom na dopasowanie produktu do włosów klientki i spełnienie jej oczekiwań bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak to działa? Fryzjer dokonuje profesjonalnej diagnozy włosów, następnie spośród 10 różnych Elixirów przygotowuje szampon i odżywkę dostosowaną do konkretnych potrzeb. Tworzone szampony i odżywki są w pełni wolne od siarczanów i parabenów, a dodatkowy panthenol zapewnia długotrwałe nawilżenie.

Sięgnij po odrobinę luksusu stworzoną tylko dla Ciebie!

PRODUKTY W SERII:
Shampoo Shampooing
230 ml – 110 zł
Conditioner Apres-Shampooing
180 ml – 120 zł


COLOR CRAVING

Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, seria farb do włosów Color Craving jest stworzona właśnie dla Ciebie! Osiem bajecznych kolorów, od pasteli po odważne odcienie. Który będzie Twoim ulubionym?


KEUNE FORMING – Nowy wymiar Trwałej

Keratin Curl to nowa generacja trwałej, która tworzy piękne i sprężyste loki. Zawiera aktywną keratynę, wzmacniającą strukturę włosa. Keratin Curl Lotion jest dostępny w 3 mocach: 0, 1 i 2.

Keratin Volume Root Boost Gel tworzy wspaniałą objętość. Jest to wyjątkowy produkt do trwałej o formule żelu, który dodaje objętości i ruchu włosom od nasady. Zapewnia długotrwały efekt i połysk, a keratyna wzmacnia i nawilża. Daje kilka możliwości zastosowania.

Keratin Curl Neutralizer to neutralizator przeznaczony do stosowania w kombinacji z Keratin Curl Lotionem i Keratin Volume Root Boost Gelem. Jest dostępny w dwóch pojemnościach:

  • 1000 ml – do rozrobienia z wodą
  • 120 ml – gotowy do użycia

Keratin Curl Pre-Treatment to delikatna odżywka w spray’u do stosowania przed zabiegiem trwałej. Wyrównuje powierzchnię włosa poprzez uzupełnienie luk w jego strukturze i zabezpiecza go podczas zabiegu. Keratin Curl After Perm Conditioner to odżywka w piance do stosowania po zabiegu trwałej. Odżywia włosy po procesie i nadaje im miękkość oraz podkreśla ich skręt.