Już od 2003…

Dbamy o uśmiech i zadowolenie naszych Klientów już od 2003 roku, a doświadczenie zdobyte w tym czasie utwierdziło nas w przekonaniu, że dobry wygląd zmienia na lepsze nie tylko nasz wygląd zewnętrzny, ale także nasze wnętrze. Ponad 10 lat na rynku sprawiło, że nauczyliśmy się wybierać z ogromu pojawiających się nowości tylko te wartościowe – by wspierać darzących nas zaufaniem Klientów w drodze do piękna.

Rozkwitnij z nami niezależnie od pory roku. Każdy moment jest dobry, aby zadbać o siebie i swoje ciało. Centrum Urody Róża to centrum estetyczne, gdzie w jednym miejscu znajdziesz cały sztab ekspertów od piękna i elegancji. Zatroszczymy się o Twój wizerunek od stóp po czubek głowy. W miłej atmosferze dokonamy cudownych przemian wizerunkowych i sprawimy, że zyskasz nowe oblicze i pewność siebie. Podpowiemy jakie zabiegi i rozwiązania pielęgnacyjne są najlepsze dla Twojej skóry i jak zachować młodość i witalność na długie lata. Doradzimy modne i ciekawe stylizacje fryzur, w których będzie Ci do twarzy. Wyczarujemy na Twoich paznokciach prawdziwe cuda, a dla poszanowania Twojego czasu połączymy zabiegi manicure i pedicure w jeden. Podkreślimy Twój wdzięk perfekcyjną i idealnie dobraną oprawą oczu. Pomożemy Ci zrelaksować się i przygotować do ważnych wydarzeń Twojego życia.
Nasza praca jest naszą pasją. Lubimy sprawiać przyjemność naszym Klientom. Naszym priorytetem jest wywoływanie na Twojej twarzy uśmiechu zadowolenia przy każdym spojrzeniu w lustro. Centrum Urody Róża tętni życiem i dobrą energią, którą staramy się zarażać wszystkich wokół. Niezależnie od wybranej usługi gwarantujemy bezpieczeństwo i pełnię satysfakcji. W swojej ofercie mamy bony upominkowe oraz specjalne pakiety okolicznościowe i biznesowe.

 

Pracujemy tylko na profesjonalnych kosmetykach.
Marki jakie można u nas znaleźć to m.in.:
– Keune Haircosmetics, której jesteśmy autoryzowanym salonem;

Zapraszamy na ul. Puławską 320 w Warszawie.
Nasz salon jest przyjazny osobom niepełnosprawnym i dzieciom.
Akceptujemy karty płatnicze.

 

Zadzwoń do nas:
tel. +48 22 424 47 09
tel. + 48 734 174 999
lub napisz:
roza@centrumroza.pl