1922 by J.M. Keune for Men


Pielęgnacja włosów

Kosmetyki z tej serii dbają o optymalne funkcjonowanie włosów i skóry głowy mężczyzn. Gwarantują czyste, świeże i odżywione włosy oraz dobrze zbalansowaną skórę głowy.

SERIA ESSENTIAL

Ulga dla suchych i zniszczonych włosów

To łagodna seria wzbogacona o składniki odżywcze, które włosy i skóra Twojej głowy bardzo docenią. Seria opracowana dla suchych, zniszczonych włosów i suchej skóry głowy. W skład wchodzą:

Essential Shampoo
250 ml – 65 zł
50 ml – 30 zł
Essential Conditioner
250 ml – 70 zł
50 ml – 30 zł

SERIA FORTIFYING

Objętość i wzmocnienie dla cienkich i wypadających włosów

Seria zapobiegająca wypadaniu włosów.  Bogata w składniki, które zapewniają objętość i wzmocnienie włosom normalnym i wypadającym. Pobudza proces wzrostu włosa zdrowego od nasady aż po same końce. W skład serii wchodzą:

Fortifying Shampoo
250 ml – 65 zł
Fortifying Lotion
75 ml – 135 zł

SERIA REFRESHING

Energetyzująca dawka świeżości

Odświeżająca seria do codziennego stosowania. Przeznaczona dla wszystkich rodzajów włosów. Zawiera odżywczy ekstrakt z nasion konopi sativa, odrobinę mięty i mentolu, aby utrzymać skórę głowy w dobrej formie. W skład serii wchodzą:

Refereshing Shampoo
250 ml – 65 zł
Refreshing Conditioner
250 ml – 70 zł
Shampoo Stick
(szampon w sztyfcie)
75 ml – 95 zł

SERIA PURIFYING

Wyeliminuj łupież na zawsze

Czas całkowicie wyeliminować łupież – docierając do sedna problemu. Szampon oczyszczający uspokaja skórę głowy i sprawia, że ​​włosy są mocne i sprężyste.

Purifying Shampoo
250 ml – 65 zł

SERIA DEEP-CLEANSING

Głębokie oczyszczanie włosów i skóry głowy

Zmyj zanieczyszczenia, nadmiar sebum i nagromadzone produkty za pomocą delikatnego, ale skutecznego szamponu głęboko oczyszczającego, aby uzyskać zdrową skórę głowy i gęstsze, szczęśliwsze włosy.

Deep-Cleansing Shampoo
250 ml – 65 zł


Stylizacja włosów

Gama nieskomplikowanych produktów do stylizacji, które świetnie podkreślą każdą fryzurę. Produkty z tej serii zapewniają doskonale utrwaloną stylizację, lśniący lub matowy look i wyraziście podkreśloną strukturę. W skład serii wchodzą:

Classic Gel
Klasyczny żel do włosów
150 ml – 60 zł

Premier Paste 
Pasta do włosów, która zapewnia mocne utrzymanie i blask, a także utrzymuje zdrowe włosy, dzięki proteinom i omegom z wyciągu z konopi indyjskich
75 ml – 65 zł

World-Class Wax
Pasta do włosów, która działa na wilgotne lub suche włosy, nadając im teksturę i objętość. Z mocną trwałością i matowym wykończeniem dla włosów krótkich i średnich.
75 ml – 65 zł

Premium Clay
Pasta, która zapewnia mocne utrwalenie i matowe wykończenie. Premier Clay nadaje włosom krótkim i średniej długości fakturę i objętość.
75 ml – 65 zł

Original Pomade
Pomada o silnych właściwościach utrwalających. Nadaje włosom błysk oraz regeneruje je, dzięki ekstraktowi z kreatyny i konopi indyjskich sativa.
75 ml – 65 zł


Pielęgnacja i stylizacja brody

Produkty z tej serii to podstawa oczyszczenia i odżywienia, która stanie się szkieletem Twojego codziennego rytuału barberskiego. Golenie na gładko czy pełna broda – nieważne. Gama 1922 by J.M. Keune oferuje rozwiązania, dzięki którym broda i skóra będą wyglądać doskonale. W skład serii wchodzą:

Superior Shaving Cream (krem do golenia)
150 ml – 55 zł

Beard Oil (oliwka do brody)
50 ml

Beard Balm (balsam do brody)
75 ml


Woda toaletowa

Doskonałe dopełnienie męskiej linii kosmetyków 1922 by J.M. Keune. Prawdziwie męska, o zniewalającym wszystkie zmysły zapachu – woda toaletowa – stworzona tylko dla 100% mężczyzn.

Uzupełnij swoją kolekcję o ulubiony, kultowy zapach.

Męski zapach z nutą zmysłowości. Natychmiast rozpoznawalny. Wzmocnij charakterystyczny zapach produktów pielęgnacyjnych J.M. Keune z 1922 r. oraz produktów do stylizacji, których już używasz. Perfumy zamknięte w szklanej butelce o pojemności 100 ml z dyfuzorem w aerozolu.